| Hasss a întrebat:

Buna seara tongue
am o problema am un genius 5050 v2 5.1
si nu stiu cum sa fac, ca sa se auda toate boxele + subwoofer
in bs player sau km player

in aimp3 si pe youtube se aud toate boxele si subwoofer

plz spuneti-mi cum sa setez programele sa se auda toate boxele happy

dau funda promit!

ceaw big grin o seara placutahee hee

7 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

NU ai cum(cel putin eu nu stiu) si chiar din aceasta cauza nu am achizitionat acel genius si am mai strans ceva bani si mi-am cumparat 6000 wood(cel de 200 W), eu sunt fan Logiteach(oricum pe langa Logitech, Genius-ul e destul de slabut) dar acesta de 200 de W e foarte bun un model superior fata de restul produse de cei de la Genius!

| Hasss explică (pentru daassh):

Am cautat pe net niste solutii
dar nu merg adica ar trebui sa mearga dar ma gandeam ca poate stie cineva sa imi explice mai bine ca asa am facut si la aimp3 si la youtube tongue si am reusit sa fac sa se auda 5.1 tongue

| daassh a răspuns (pentru Hasss):

Eu nu am avut probleme cu el se auzea perfect pana a ars subwooferul canalele de iesire de la boxe.

| Hasss explică (pentru daassh):

Daca l-ai fortat tongue i-ai dat basul la maxim si ala a fost tongue

| daassh a răspuns (pentru Hasss):

Nu, nu e vorba desprea asta el sistemul Logitech g51, vine din fabrica cu un defect la subwoofer si din cauza acelui defect se ard iesirile de la boxe, si acesta a fost si un motiv din care s-a oprit productia de g51 de la Logitech,

| Hasss explică (pentru daassh):

Mda pai vezi dc nu te informezi inainte sa cumperi :S?tongue

| daassh a răspuns (pentru Hasss):

NU, am de ce sa regret, am fost multumt de el a lucrat foarte bine si am fost foarte multumit dar dup aproximativ 2 ani mi-s-a stricat.