| CRISTY_6837 a întrebat:

Vara asta vreau sa imi modific pc-ul:

Procesor: Intel(R) Pentium(R) Dual 2.8 Ghz (2 CPU) ~ 2.6 Ghz

Placa video: Nvidia GeForce GT440 1024mb GDDR5 128bit: Rezolutie maxima : 2560 x 1600

Placa de baza: Gigabyte h61m ds2

Rami: 4 GB DDR3

Si am un Monitor cu rezolutia de 1440 x 900

Credeti ca va duce?

Sa raspunda doar cei care se pricep la pc-uri!

Dau funda!
Multumesc

Sa raspunda doar cei care se pricep la pc-uri

Răspuns Câştigător
| DimLight a răspuns:

Iti spun ca daca ti-l faci pentru battlefield 3 nu o sa iti mearga bine (adica o sa mai ai dropframeuri) in rest duce cam orice, nu la maxim dar duce bine. iti recomand gts450 cred ca e la o diferenta de 50-70ron daca iti permiti. eu am un pc de vara trecuta cand mi-am luat hd6570 comparabil cu 440gt in performante si pornisem cu gand sa imi iau gt220 laughing dar s-a meritat diferenta...astia care iti raspund ii rog sa spuna ce placa au, nu doar sa-si dea cu parerea eu am jucat la cineva pe 440 si nu era diferenta fata de placa mea(poate doar cateva frameuri)

| CRISTY_6837 explică (pentru DimLight):

Deci o sa ducaa monitorul... Uhuu perfect!
Caci nu mai am bani sa mai iau si monitor!
Multumesc Frumos.
Iti dau funda chiar acum!

3 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

Si inca ce bine o ducehappy