| LacustaXD a întrebat:

Vreau cel mai bun PC nou pana in 3500 de lei pentru: gaming, editare video si poze, programare. Multumesc.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Vei pastra monitor/boxe/alte periferice? Ai deja un desktop? Ce carcasa are? Ideal ar fi sa pastrezi absolut tot ce se poate. AMD ofera cel mai bun raport pret/performanta in momentul asta, dar e bine de stiut si ce monitor folosesti pentru a alege o placa ok pentru gaming.

| vLooM a răspuns:

Cu 3500 de lei, mai bine il faci tu, cumperi piese si ti-l faci tu singur.
Decat sa dai 3500 de lei pe unu gata facut, ti-l faci tu cu 3500 lei de 2 ori mai bun decat ala gata facut happy

| Nesemnat a răspuns:

Daca bine stiu ce-i de la PC Garage se ocup si de "construirea" unui pc prin piese. Intra la ei pe site si uitate. Bafta.