| Rareș_Dumitru_1995 a întrebat:

Salut TPU,
Vreau sa aflu cum pot sa fac sa nu mai imi apara un program care incearca sa se deschida dar nu poate. Daca sunt pe ceva in modul fullscreen ma tot scoate de pe el si pana la urma imi da crash.

3 răspunsuri:
| TheFragranceMaster a răspuns:

Ce program e? mod fullscreen unde? Detalii!

| Rareș_Dumitru_1995 explică (pentru TheFragranceMaster):

Nu stiu sigur ce program este. Am instalat Avg Security si de atunci imi tot apare. Eu cred ca a sters un program care a avut un virus si nu l-a dezinstalat corect. Modul fullscreen (pe tot ecranul) de exemplu este cand sunt pe un joc.

| TheFragranceMaster a răspuns (pentru Rareș_Dumitru_1995):

Dezinstaleaza Avg Security si vezi ce se intimpla! Jocul ar putea avea un virus sau o setare gresita.Descarca is instaleaza RegSeeker, de cate ori dezinstalezi ceva ruleaza apoi RegSeeker si elimina toate intrarile din registri, eu asa fac.Fa o scanare completa a pc-ului cu un alt antivirus!