| Zuse a întrebat:

Vreau sa conectez 3 monitoare la un laptop prin hdmi, conectica m-a dat gata... majoritatea sunt doar pentru 3 dispozitive la un monitor, am mai gasit iar 3 monitoare la un dispozitiv dar nu simultan!
Deci parca e de negasit... va rog sa ma ajutati care va pricepeti la conectica!
La monitoare am iesiri VGA si HDMI desi as vrea sa evit VGA.
La laptop am HDMI USB 3.0 si USB C

1 răspuns:
| Gabriel9707 a răspuns:

Aici a reusit cineva sa conecteze 3 monitoare la un laptop, dar ai nevoie de un adaptor, el mai spune in video ca poti conecta doar doua monitoare simultan la un laptop dar daca ai acel adaptor poti conecta mai multe. Aici ai video-ul:
https://www.youtube.com/watch?v=gn9VZq-nDj8
Succes :)