| PickUp a întrebat:

Vreau sa copiez si eu la un test! Puteti sami aratati un filmulet cum sa fac asta sau sa imi explicati! Fundaaa

Răspuns Câştigător
| Lorenutza_Lori_1998 a răspuns:

Pai daca vrei ai putea sa iti inregisterezi vocal niste probleme pe telefon dupa inainte de test ii dai drumu, si iti bagi una din casti pe maneca si stai cu mana la ureche asfel incat sa auzi ce ai inregistrat, dar depinde asta e bun la test la romana la mate poti scrie mic pe banca. sper sa fiu de folos nu m-as supara daca iti place idea sa mi dai funda

| PickUp explică (pentru Lorenutza_Lori_1998):

Imi place ideea mersihappy

6 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Hai sa-ti vand eu un pont: scrie absolut tot subiectul pe trei fasii de hartie, pe care le vei ascunde in trei locuri diferite, asta ca sa nu risti sa pierzi vreuna.
Dupa ce scrii tot ce stii despre acel subiect, vei avea o maaaare surpriza, aceea ca deja ai invatat lectia, si nu-ti mai sunt de folos fituicile.happy
Asa faceam si eu pe vremea cand eram eleva, astfel impuscam doi iepuri deodata, adica imi ramanea si ceva in minte, si imi pastram si obrazul nepatat, neputand fi acuzata ca am copiat.

| AgathaRo a răspuns:

Depinde ce fel de test. Daca e o simulare pentru bac metoda originala este o fituica in incaltari.

| Messi120 a răspuns:

Poti sa faci poza la caiet si cand incepe testul mai stai 5 min si o intrebi daca poti sa te duci la baie si acolo te uiti la poze

| ZgomotFaraSens a răspuns:

Ce'ar fi sa iti inveti? laughing Zic doar >.

| PickUp explică (pentru ZgomotFaraSens):

laughing Fac asta dar vrea sa si copiezhee hee Mama si tata imi dau voie ca au copiat la baclaughing)