| cipikaoo a întrebat:

vreau sa cumpar o tableta dar nu stiu care sa o aleg dintre Sony xperia tablet z, Asus memo pad fhd 10 ME302KL-1A002A varianta cu 4g si Samsung google Nexus 10. voi ce a-ti alege ce imi recamandati? am nevoie de ajutor k poate unii dintre voi au avut sau mai detin una dintre acesta tablete si sa imi zice-ti si mie parerile voastre. multumesc

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Ca si performanta sunt per total aproximativ egale. E bine de stiut insa ca softul de pe Nexus 10 face toti banii, aceasta primind imediat ultimele versiuni de soft de la google.