| Mar1an a întrebat:

Este buna Tableta Allview Alldro 3 Speed T cu procesor Cortex A8 1.20GHz, 9.7", 1GB DDR3, 16GB, Wi-Fi, Android 4.0, Gri + Tastatura Bluetooth?

7 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Da este o tableta foarte buna. Nu cred ca găsești ceva mai bun la același preț.

| Seby80 a răspuns:

De ce sa te risti cu Allview, eu am avut ocazia sa fac comaparatia: Allview Vs. Samsung Galaxy Tab, desigur Samsung are o tehnologie extrem de buna, fara LAG, aplicatiile ruleaza extrem de bine, iar despre display, numai laude! Pretul isi spune si calitatea, sa stii asta!

| trolololo a răspuns (pentru Seby80):

Da, si care costa triplu. El vrea ceva ieftin.

| JosephStalin a răspuns:

Allview este firmă românească așa că-ți dai seama

| StefyCrina a răspuns:

Nu este o tableta atat de rea dar poti sa dai mai multi bani pentru mai multa calitate!

| vanesabibi a răspuns:

Da, este foarte buna, mai ales pentru a tableta pe ea!

| M3liyy a răspuns:

Cred ca e buna dupa parera mea :*