| Allforone1 a întrebat:

Vreau sa cumpar si eu un xbox 360, dar am auzit ca se lanseaza xbox 720 pe 21 mai. Cat o sa coste? I-ar legat de playstation 4 in magazine cand se va lansa?

2 răspunsuri:
| Rawrss a răspuns:

Intre 360 si 720 nu o sa fie diferenta de pret prea mare.
"Pe 21 mai va fi dezvaluit noul XBOX la sediul companiei Microsoft din Redmond. Surse apropiate de companie au afirmat ca un pret initial de 499 dolari este posbil sa fie cel real. In plus, pentru a fideliza clientii prin intermediul serviciului online preinstalat pe noua consola, aceasta va putea fi achizitionata si cu un pret mai mic de doar 299 dolari cu conditia de a plati timp de doi ani un abonament lunar la XBOX Live Gold."

| catalinutzzc a răspuns:

Ti-as recomanda xbox 360 este foare bun si la playstation 4 se va lansa prin octombrie asa am auzit funda? plz.