| cluni a întrebat:

Vreau sa cumpar un modem de internet de la Cosmote si nu stiu daca dupa ce termin traficul ma mai pot conecta la internet. Sub oferta scrie asa: {* Unitatea minima de taxare este 1 KB.
** Cartela SIM inclusa in pachet permite o viteza de download de pana la 43.2 Mbps si o viteza de upload de pana la 5.76 Mbps.
*** Dupa consumarea traficului inclus, viteaza de download va scadea la 128 Kbps.} Funda!

Răspuns Câştigător
| Emilian_Gavrila_1981 a răspuns:

Da, te mai poti conecta, o sa scada doar viteza conexiunii

1 răspuns:
| vegeta a răspuns:

Eu am auzit ca modemurile de la Orange sunt mult mai bune si are viteza mult mai mare de cosmote nu stiu de ele si nici nu am auzit si de aceea nu iti pot spune nimic despre ele... dar poate imi dai si mie o fundita...happy