| ManStar a întrebat:

M-am mutat de curand la UPS pentru ca se spunde e cea mai buna retea de internet. Eu am viteza de download 57.37 Mbps si viteza de upload 3.90 Mbps. Este buna viteaza? Am net de 100Mbps

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Adică UPC? Da, vitezele sunt foarte bune. Niciodată nu vei avea viteza menționată în contract, acolo fiind trecută viteza maxima.Dar de exemplu la Romtelecom în zona rurală poți avea doar 2 Mb/s în download la un contract similar.

| Pool77 a răspuns:

RDS-ul e cel mai bun zic eu!

| Radamel a răspuns:

E super buna viteza, dar cat platesti?

| ManStar explică (pentru Radamel):

53 de lei....net telefon si cablu

| Anny123451 a răspuns:

Si eu sunt tot la upc si imi place viteza, e foarte buna