| Reus111 a întrebat:

Vreau sa cumpar un xbox one second hand, as dori sa imi spuneti la ce pret as putea gasi, cat este de bun si ce jocuri pot juca pe el. Eu as vrea sa jocu ceva gen FIFA 15, 16, 17, GTA 5, Call of duty, jocuri din astea mai noi. Dau funda celui mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| tudorykul a răspuns:

Pai ai putea sa găsești si la 500 RON si l 1200 RON... Depinde de memoria lui, dacă e modat, dacă vine împreuna cu jocuri, depinde de când e cumpărat, dacă mai e in garanție... Sunt câțiva factori după care se orientează prețul.

| Reus111 explică (pentru tudorykul):

Si pe Ps 2 as putea juca jocurile de mai sus?

| Giovanni_Costache_1999 a răspuns (pentru Reus111):

Da ai putea sa joci, amsi eu ps2 si Xbox 360 si sunt bune ambele. Daca chiar vrei sa iti iei un xbox te consiliez sa iti iei un Xbox 360 ca au mai multi oameni. Pentru Xbox one nu au aparut inca toate jocurile. Sper ca te-am ajutat happy

| Jula_Alex_2002 a răspuns (pentru Giovanni_Costache_1999):

De ce îi spui să-și ia o consolă pentru care nu vor mai apărea jocuri și are deja 11 ani? Pentru Xbox One apar toate jocurile de la 2014 și au o grafică mult mai bună.

| tudorykul a răspuns:

Pe ps 2 mai mult de gta sân andreas nu urca graficile