| whiteviper98 a întrebat:

Vreau sa dau la schimb pe un PC/Laptop urmatoarele:

-PC: Procesor Intel 3. 00Ghz HT (2CPUs) (~3, 00Ghz)

Ram: 2, 50GB

Placa video :Nvidia GeForce 210 1GB 64Bits

OS: Windows 7 Ultimate -32Bit.

-2 telefoane: HTC Hero CDMA Nou
+Samsung i900 Omnia 8GB Nou.

Cine are vreun PC/ Laptop sa dea la schimb sa ma anunte.

13 răspunsuri:
| whiteviper98 explică:

Orice. nu conteaza. laptop/PC.

| thys a răspuns (pentru whiteviper98):

Salut am eu 1 laptop nou eMachines E725 si il dau pe 1 pc foarte bun are 3 G ram procesor Dual-Core 2. 20Hgz Hardisck 300G placa video de 256 MB webcam incorporat sloturi de card DVD-RAM Multifunctional face ori ce CD si citeste ori ce CD. Stare super buna am cutie la el si Geanta originala Daca te intereseaza da-mi add pe id meu Thys.ingeras multumesc.

| whiteviper98 explică:

Gaming.

Răspuns utilizator avertizat
| Bosutarionelconstantin a răspuns:

Salut am eu un pc big grinell ram 3gb placa video 2gb hard ssd 1tb procesor quad core 3. 20ghz functioneaza perfect are windows 7 64 biti adauga ym:world_thebest ...si vorbimbig grin

| thys a răspuns:

Am eu laptop nou la cutie eMachines E725 daca te intereseaza da-mi add peid meu Thys.ingeras ca sa vb

| Eremia_Sandu_1997 a răspuns:

Am eu un pc ACER VERITON X2611G .....PLACA VIDEO 1.5 GB 3.0 GHZ ..RAM 4 GB