| RrEe4 a întrebat:

.. vreau sa folosesc un program de facut animatii 3d.Am gasit un program pe nume blender.Este gratuit. Intr mea este:poate sa mearga greu efectele din cauza calculatorului?

3 răspunsuri:
| Ovidiu a răspuns:

Programe de acest gen solicita placa video, cat si mem ram si procesorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| eu_9231 a răspuns:

Pai...este o aplicatie pe youtube, se unmeste GoAnimate destul de buna, dar e cam saracacioasa, adica are doar cateva voci si vreo 6 caractere(personaje). uite ce am incercat eu sa fac:http://www.youtube.com/watch?v=wjCMmPNkt-w