| RrEe4 a întrebat:

.. vreau sa folosesc un program de facut animatii 3d.Am gasit un program pe nume blender.Este gratuit. Intr mea este:poate sa mearga greu efectele din cauza pc-ului?

1 răspuns:
| radwoo24 a răspuns:

Salut! Trebuie sa vezi cerintele minime pe care le cere programul si sa vezi daca sunt egale cu ale pc-ului tau sau sunt mai mici. Cu cat diferenta dintre cerintele programului si componentele pc-ului (de ex: ai ram de 3gb si programu' cere 1 gb)cu atat iti va merge mai bine.