| MortalLama a întrebat:

vreau sa imi cumpar ochelari Vr si telefonul meu este Samsung gslaxy j3 2016, poate fii telefonul meu compatibil cu ochelarii vr?

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Depinde de ochelari. Cu Samsung Gear VR sigur nu merge. Oricum specificatiile slabute si lipsa giroscopului fac imposibila utilizarea ochelarilor.

| xByte a răspuns:

Da este compatibil, dar din cate am vazut iti trebuie un headset special pentru modelul tau. Uite ceva de genul : http://www.amazon.in/......B01M13O2QF

| Alina2017 a răspuns:

Da se poate