| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un calculator peste cateva luni si nu stiu care.Ce parere aveti despre CyberPowerPC - Gamer Xtreme Desktop si CyberPowerPC - Stealth Reaper Desktop - 16GB Memory - 2TB Hard Drive + 120GB Solid State Drive de pe site-ul bestbuy.

4 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Cum comanzi pe acel site?
Crezi ca-ti trimit ei tie in Romania un PC? Cam cat te-ar costa transportul?
Mai bine spui cati bani ai si-ti configureaza cineva un PC pentru jocuri.

| gabrielosss98 a răspuns (pentru taken):

Sunt in Finlanda inteligentule, eu am intrebat doar ce parere ai despre acele pc-uri. Daca ai vreo parere despre ele te ascult cu placere.

| taken a răspuns (pentru gabrielosss98):

Sunt bune inteligentule.
Eu m-am uitat la astea 3 si toate sunt bune.
http://www.bestbuy.com/......chpage.jsp
Vad ca al doilea nu mai este in stoc.

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/calculatoare-reduceri.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa