| RUBEN07 a întrebat:

Buna TPU.As dori sa stiu care dintre aceste doua computere este mai bun.(specificatii[placa video...] si pret) CEL ALBASTRU SAU CEL ROSU

http://www.bestbuy.com/site/cyberpowerpc-gamer-xtreme-de sktop-8gb-memory-2tb-hard-drive/9244118.p? id=12190077706 72&skuId=9244118

http://www.bestbuy.com/site/gamer-xtreme-desktop-16gb-me mory-2tb-hard-drive/2541132.p? id=1219074180270&skuId=254 1132&st=pcmcat287600050002_categoryid$abcat0501000&cp=1& lp=1

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mosule, ai mai pus intrebarea asta o data si ti-am raspuns acolo.

| RUBEN07 explică (pentru KodrutZ):

Da stiu mai vreau sa aud si parerea altora

| KodrutZ a răspuns (pentru RUBEN07):

Pai cu ce te incalzeste daca afli pareri eronate? Cit de greu e sa cauti benchmarkuri ale placilor video respective?

| Sadicalex a răspuns:

Ok deci cea cu 8gb ddr3 are ceva mai buna placa video, si cea cu 16gb ddr3 este totul mai bun doar placa video un pic mai slaba ca si celalalt. Concluzia este ca, cea rosie este mai buna.(Nu vreau sa aud de processor deoarece m-am uitat si la cea albastra e putin mai puternic) Daca am spus ceva incorrect da reply daca nu funda, O zi buna.