| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon cu Android si nu stiu ce sa iau... as vrea ca telefonul sa aiba 4-5 inch, sa aiba RAM-ul de 4+ GB, sa fie dual sim si sa aiba senzor de amprenta pe spate. Mentionez ca pretul nu conteaza!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Firma conteaza?

| Username55 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are importanta brand-ul...

| anonim_4396 explică (pentru Username55):

Http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_5-6948.php

Cel mai bun, raport calitate - pret, zic eu. Si firma e foarte buna, produsele chiar sunt de calitate, detin un mi4 care merge impecabil

| hausd a răspuns:

Paii 4 GB RAM ar fi un Samsung J5 Samsung A5 Samsung galaxy S7, 6,5 si ar mai fi dar eu nu stiu... funda?

| Prs_Florin_1995 a răspuns:

Uite, telefonul are o nota de 4.65 din 5. Din ce am citit are camera Sony si o groază de alte tehnologii bine implementate.Pretul este accesibil, o sa vezi ce oferă telefonul.
http://m.emag.ro/......D1C3R3BBM/