| mihai406 a întrebat:

Salut TPU:)

Vreau sa imi iau si eu un router wireless si vreau sa stiu daca acesta: TP-LINK TL-WR740N(http://www.emag.ro/......pTL-WR740N este compatibil cu modemul(de la romtelecom) SmartAX MT 882?

Dau funda:);) b-)

Răspuns Câştigător
| Bob a răspuns:

Nu l-am probat, pentru ca eu folosesc alte routere, dar am citit specificatiile date de producator, si am vazut ca are protocolul PPPOE necesar pentru conectarea la internet prin Romtelecom si RDS.
Totusi, daca nu ma crezi, intreaba pe altcineva care consideri tu ca e mai calificat sa-ti dea un raspuns mai concret.

Eu am incercat sa te ajut.Tu faci cum consideri ca e mai bine.

4 răspunsuri:
| ionutzuck a răspuns:

Toate sunt compatibile pentru asta sunt facute, am unul asemanator cu asta si il folosesc pe romtelecom. poti sa il cumperi linistit

| Bob a răspuns:

Da, e 100% compatibil.

| Bob a răspuns:

Si totusi eu ti-as recomanda acest router -> http://www.emag.ro/......--pDIR-600

| mihai406 explică:

Esti sigur, ai probat?