| AlexAttac a întrebat:

Vreau sa imi iau un aparat de fotografiat, cel pe care il aveam s-a stricat, si ma gandeam la varianta asta de aparat foto digital: Samsung WB250 de la eMAG, la pretul de 400 ron.- Link: http://www.emag.ro/......EW4PNBBBM/
Mie mi se pare destul de ok, in comparatie cu celelalte.
In functie de specificatii imi puteti spune daca se merita, si daca nu, daca exista o alternativa mai buna, dar la un pret asemanator, deoarece pentru moment nu am un buget nemaipomenit si nu vreau sa depaseasca aceasta suma (400 ron).

2 răspunsuri:
| andreirobert15 a răspuns:

Da, este un aparat bun dupa specificatii dar cel mai mult conteaza cum face pozele!
la bani astia mi se pare bun!
dar totusi daca nu iti trebuie neaparat acum iti recomand sa mai astepti sa sa iti iei un Fujifilm FinePix S9200!

| MirceaDiaconu a răspuns:

Il am eu este super marfa nu am ce sa ii reprosez. Pentru un compact face de toate deja am peste 3000+ poze facute cu el http://bit.ly/1t6pNXS. Apropo vezi ca iti trebuie card pozele facute la calitate maxima ocupa si 6mb una.