| Danyel129 a întrebat:

Vreau sa instalez browserul Opera dar cand dau "Accept and Install" imi apare eroarea: An error occurred while attempting to install Opera". Stie cineva cum pot sa rezolv problema? PS: Calculatorul meu suporta ultima versiune pentru ca am mai avut-o instalata.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil trebuie sa faci un update la windows si apoi va merge sa instalezi. Si sa inchizi tot ce ai deschis cand instalezi ca s-ar putea ceva, un program care deja ruleaza sa intre in conflict cu cel pe care vrei sa il instalezi.

| njohn a răspuns:

Dai un system restore

| Danyel129 explică (pentru njohn):

Nu mai conteaza am rezolvat.

| Daniel_Malaescu_1999 a răspuns:

Da-mi add it. daniel poate te pot ajuta!

| Danyel129 explică (pentru Daniel_Malaescu_1999):

Nu mai trebuie. Mersi oricum.