| AlexAttac a întrebat:

Salut TPU,
Vreau sa instalez update-ul Windows Phone 8.1 la Nokia Lumia 520 pentru developeri, dar ma intrebam:
1.Voi pierde aplictiile de la Nokia?
2.Voi pierde garantia?
3.Are bug-uri?
4. Dupa mai pot face alt update?
5.Este stabil ca sisitem de operare?

Răspuns Câştigător
| ultrassss a răspuns:

Nu vei pierde aplicatiile, garantia cu siguranta o vei pierde, are bug-uri chiar foarte multe, poti face alt update, daca este un sistem free nu prea este stabil dar daca reusesti sa il instalezi corect o sa mearga indicat este sa consulti un service autorizat happy bafta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai ma in banca ta! Lasa-ti 8-ul. Iti bagi 8.1 cand va fi gata, nu doar preview, ca de-aia e FOR DEVELOPERS.
Probabil ai auzit lucruri bune. Da, sunt multe lucruri bune la update-ul 8.1, dar asteapta versiunea finala! Atunci nu-ti vei mai pune atatea intrebari!