| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa intalez Pokemon Go.Am un Allview P5 Quad.Are Android 4.2.1 in mod normal telefonul este compatibil cu jocul doar ca cei de la pokemon go au limitat aplicatia la 4.4+ nu vreau sa astept sa iasa un ROM pentru Allview sa imi pun Android 5.0 vreau foarte mult sa joc jocul am incercat si pe un Samsung Galaxy S3 dar nici pe el nu merge si are Android 4.4.2.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Bobbb a răspuns:

Nu ai ce sa faci, ia-l de pe un site ceva, nu de pe Android!
Sfatul meu e sa te diferentiezi de restul si sa nu intri in turma doar pentru ca e "cool". In 2 saptamani probabil nu o sa se mai joace nimeni

| NoFuckingName27 a răspuns:

Il poti descarca de pe Aptoide/alt site, scriind pe Google "Pokemon Go Apk". Eu l-am descacat cabd nu era disponibil in Romania si mi-a mers. Succes. Funda?

| Bobbb a răspuns (pentru NoFuckingName27):

Si acum in romana?