| Star5cream a întrebat:

vreau sa inteleg de ce imi apare.exe la fiecare program pe care il instalez pe PC.
Mi-am luat keylogger cumva poate am virusi ca nu pricep ce se intampla.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum adica la fiecare program pe care il instalezi? Adica dupa ce l-ai instalat? Orice program executabil are o extensie.exe in PC, altfel... nu ar putea sa fie executate happy

| anonimg a răspuns:

Eu cred că este un virus.
Încearcă să redenumesti fiecare icon. Apoi da un restart. Dacă se formează iarăși.exe înseamnă că este un virus.

| Vântulalb a răspuns:

Fiecare aplicatie are un program executabil. Adica, cu extensia "exe". Daca suspectezi virusi, fa o scanare cu un antivirus. Pentru keylogger sunt 2 sau 3 programe. Cauta antikeylogger si scaneaza cu unul.

| marinaru777 a răspuns:

1 singur.exe are orice program daca sunt mai multe fisiere.exe cu aceesi denumire aici e o problema