| AllexszLS a întrebat:

vreau sa ma apuc de stream si nu stiu cu ce program sa fac stream pe twitch... Vreau sa stiu ce program as putea folosi si ce setari sa ii fac programului ca sa pot face stream cu jocuri cum ar fi minecraft si league of legends... Calculatorul meu este: am un procesor AMD Athlon (tm) 5150 1.6 Ghz quad - core, 8 GB ram DDR 3, Hard disck 500 GB, Placa video Nividia GeForce GT 730

1 răspuns:
| Ionutz11 a răspuns:

Cu programul OBS si apoi faci setarile cum sunt aici in video: https://www.youtube.com/watch?v=au4wUE1xf1U

Funda?