| crysty008 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon Alcatel x pop si nu stiu daca este un telefon bun stiu ca firma nu este prea buna dar telefonul acesta mi s-a parut un telefon destul de bun ce parere aveti?

1 răspuns:
| Gabi05 a răspuns:

Ti-l recomand cu caldura, este un dispozitiv bun, nu vei intampina lag pe el, datorita chipului dual core si sitemului de operare 4.1 jelly bean
Ca si firma de ce crezi ca nu e buna Alcatel? Sunt unele dispozitive de la Alcatel care au rezistat mai mult ca Samsung-uri, personal mie asa mi s-a intamplat. Oricum e alegerea ta.
Cat despre browsing/gaming se va descurca decent, dar nu te astepta sa se dueleze cu S4 sau Iphone5/htx one/xperia z.