| PolaruV8 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon dar stau pe ganduri! Ce ma sfatuiti sa imi iau Nokia c5-03 sau un Sony ericsson X10 mini! Le-am comparat, stiu ce au si ce nu au dar acum vreau sa aud si parerea voastra, va rog si explicatie! Dau funda celui mai frumos raspuns! Multumesc

4 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Nokia clar pentru ca are un design foarte frumos si totusi e NOKIA laughing si e mai mare ca Sony tongue

| Overdose a răspuns:

Votez pentru Nokia.

| Morenna10 a răspuns:

Din propria experienta stiu ca telefoanele Nokia sunt mult mai rezistente decat oricare altele, indiferent de dotari.Depinde si de placerile tale...Bafta!

| dennisbubu2001 a răspuns:

Salut! Eu te-as sfatuii sa iti iei Nokia c5-03 de ce iti zic asta pentru ca: telefoanele cu touchscreen sunt foarte sensibile eu am avut un Nokia c5-03 si l-am scapat de la etajul 2 si doar a sarit bateria i-am bagat-o si a mers perfect! s-a zgariat putinhappy Succes!