| AdreNaLLyN a întrebat:

Vreau sa aud parerea voastra despre castile Nokia WH-205. Singurele casti la telefon care m-au satisfacut sunt cele "in-ear"de la Sony Ericsson. E mare diferenta intre cele doua?

1 răspuns:
| greatLOL a răspuns:

Primul raspuns dupa 4 lunilaughingDepinde ca cei de la Sony Ericsson au casti speciale pentru muzica, etc.La Nokia, pe mine m-au satisfacut castile de la 6500S.La modelul tau, este putina diferenta. Daca vrei ai putea face setarile din egalizator, ca sigur arewinking