| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon Huawei u8650 sonic. Ce ziceti face sa-l procur sau nu?

Răspuns Câştigător
| Rebbbeca a răspuns:

Da, este unul dintre cele mai ieftine SmatPhone-uri. Ti-l recomand deoarece se apropie de alte telefoane foarte bune. Ti-l recomand... Poti vedea pareri si informatii despre el si aici http://nasul.net/huawei-u8650-sonic/

3 răspunsuri:
| alexTT a răspuns:

Mai bine nu iti iei asa ceva, o fi cel mai ieftin dar si calitatea e pe masura pretului. Daca vrei sa-ti iei un smartphone cauta ceva de la Samsung sau HTC.

| vehiron a răspuns:

Mai bine renunta la idee, Huawei este orice dar numai producator de smartphone-uri nu

| harri2000 a răspuns:

Nu ti-l lua..are un prieten de al meu...si i a cazut din buzunar in pat de la distanta de 10-15 cm si s-a spart!
Parerea mea :p
Daca vrei i-ati ceva de HTC, SAMSUNg si e un model la MOTOROLA ..MOTOROLA DEFY e foarte bunwinking