| feliciazavoraru a întrebat:

Buna TPU
Am un telefon Huawei sonic u8650 ..atunci cind vreau sa privesc un film nu pot...adika trebuie instalata vreo programa sau cv? va rog ajutamina... dau funda neaparat

3 răspunsuri:
| andreyuu a răspuns:

Daca vrei ai putea sa iti descarci de pe Android Market (acum Google Play) MX Video Player. Mi se pare ok acest player.

| Roxin a răspuns:

Nu cred ca iti trebuie un software anume.Probabil nu suporta tipul de fisier pe care vrei sa il vezi. Daca suporta MPEG si tu vrei sa il vezi MP4 sau AVI, categoric nu o sa iti mearga. O zi buna

| cristiano9 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon... al meu merge straight face