| Hype a întrebat:

vreau sa-mi iau si eu un telefon de Craciun :), si as vrea sa-mi aratati niste telefoane sau sfaturi bune:). Adica as vrea sa-mi dati niste telefoane mai buniceel din punctul vostru de vedere :), nu vreau sa fie scumpe sa fie cu touchscreen cum au colegii mei :)). Eu m-am oprit putin pe la un telefon Samsung care mi-a placut asa :) http://www.emag.ro/......J5LNBBBM/, as prefera de la Samsung telefonul, dar daca aveti si altceva nu-i nici o problema
Dau Funda celui care imi prezinta un telefon care sa-mi placa si sa mi se para mie ca ar merita banii :D

2 răspunsuri:
| madu93 a răspuns:

Lg Optimus L9 P760 Black

| Hype explică (pentru madu93):

Mda e misto telefonul, dar e prea scump happy