| adrian9811 a întrebat:

Sal TPU dati-mi si mie niste modele de telefoane performante pana in 5 00 de ron, cu wifi dar cu tochscreen si android, stiti voi, un telefon bun care sa mearga jocuri si sa tina si bateria macar 3 zile

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Am gasit un telefon super pentru tine:
http://bit.ly/109Lc1x

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

Uite-te si peste parerile celor care l-au cumarat deja.

4 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Galaxy-urile sunt cele mai bune
sper sa gasesti ceva interesant pe placu tau :*
http://www.okazii.ro/cautare/galaxy.html?pret_min=499&pret_max=500&fuzzy=0
funda?

| AlexDynamo1996 a răspuns:

La pretul asta nu poti sa-ti iei dacat unul la mana a 2-a intra pe mercador.ro si cauta HTC senzation

| sergiu19997 a răspuns:

Saut..am un HTC chacha android wifi big grin daca te intereseaza!

| gabytzzu1pm a răspuns:

Leomi.ro este un magazinul online de telefoane mobile performante marca Lenovo, Huawei, Xiaomi, iNew, ZTE, Zopo cu preturi foarte bune si Garantie 2 ANI asigurata in tara. De aici mi-am luat eu actualul smartphone pe care il detin si am fost extrem de multumit - www.leomi.ro