| Capa1 a întrebat:

Vreau sa stiu daca compenentele acestui PC sunt compatibile, daca mai trebuie sa adaug ceva la el, si daca ruleaza jocuri gen LoL, CS:GO in 60 fps +
http://www.altex.ro/checkout/onepage/

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Pune produsele pe rând unul pe fiecare link căci nu poți să ne arăți produsele din coș deoarece coșul este fiecare al lui după IP și ne apare că coșul nostru este gol, cum ar și trebui. Deci pune fiecare în parte.

| T0T a răspuns (pentru Capa1):

Sunt compatibile și destul de ok dar eu ți-aș mai recomanda o memorie în plus de 4 GB ca să ai total de 8 GB și nu mai ai treabă și logic ai nevoie și de un HDD și SSD.