| RaulFeatAlin a întrebat:

Vreau sa stiu, dc se blocheaza si apoi se inghide Google Chrome? Imi face deseori chestii din astea, si din cauza lui, am si virusi in calculatoe, ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Se blocheaza din cauza flashplayerului, daca deschizi mai multe taburi./ se blocheaza si din cauza virusilor. si asa mai departe.
raspunsul ti l-ai dat tu singur.
reinstalll win daca mai zici ca ai si virusi.

| Crucified a răspuns:

Foloseste si tu un antivirus bun ceva... thinking
Sau iti reinstalezi windows-ul sau google chrome.

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Ar trebuie sa reinstalezi Windowsu si sa iti pui un antivirus bun.

| RaulFeatAlin explică:

Eu am antivirus, dar, nu-mi apare nimic.
Si am si Mozilla Firefox, si nu mi se intampla asa. Plus ca, Mozilla il am de mai mult timp decat Google Chrome.