| stragery a întrebat:

nu stiu din ce cauza cand descarc ceva se descarcasi cand mai are un MB sa se ia se blocheaza numai arhivele merg. rar programe muzica poze se blocheaza folosesc google chrome ca browser stiti din ce cauza?

2 răspunsuri:
| hellen18 a răspuns:

Pay trebuie sa puy o memorie noua la calculator ca oate asta incarcata http://www.emag.ro/search?s_cat=0&s=memorii+

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când descarci ceva din browser? Poate fi de la antivirus. Dar e posibil să ai și un PC nu prea performant, dacă ți se blochează acolo. Am văzut că pe Opera fișiere se descarcă mai lin, adică când mai e de descărcat puțin dintr-un fișier, se descarcă...nu ca pe alte browsere, când se mai verifică de viruși nu știu ce și nu știu cât timp.