| Daniel235 a întrebat:

Vreau sa va intreb, am un microfon (nu incorporat in casti, microfon care sta pe birou), si am putin bazait la el!
Este serioux, am dat la sounds si acolo se numeste "Realtek High Definition Audio", vreau sa stiu cum as putea sa scot bazaitul?
Dau funda celui care ma ajuta!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Acel zgomot de fond nu se poate scoate. Dacă vrei un sunet curat trebuie să scoți niște bani din jeb și să iei un microfon de înalta fidelitate, nu de-astea făcute la normă(multe și proaste). Succes