| Crys_Christopher_1998 a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine cu microfonul? Deoarece nu imi merge am driverul Manager Audion HD Realtek. Microfonul meu este cu tot cu casti, pe alt pc merge dar pe asta nu. Poate ca am Monitorul cu boxe incorporate?

Cine imi pune un raspuns bun ca sa-mi mearga microfonul primeste funda!

app daca trebuie alt driver puteti sa-mi dati un link de unde sa-l iau?

Uitati si modelul placii audio :
NVIDIA High Definition Audio
NVIDIA Virtual Audio Device (Wave Extensilble) (WDM)
Realtek High Definition Audio

2 răspunsuri:
| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Ori nu l-ai bagat in mufa roz sau nu il ai activat din windows.
Pentru activare:
-start---all programs---accesories---entertaiment---volume control--- options---properties--- si bifezi microphone si apoi reglezi volumul lui!