| Niculescu_Eduard_1980 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri pentru calculator dar sa fie compatibil cu urmatoarele:
Placa video:Nvidia GeForce 2 MX 200
Procesor:Intel(R) Pentium (R) 4 1.80
Placa audio:Realtek AC`97...
Stiu ca am slabut calculatorul dar mai am unul mai bun care e al parintilor si am jocuri multe pe el dar nu prea am voie pe el....deci astept raspunsuri rapide...multumesc pentru orice raspuns bun sau mai putin bu!

Răspuns Câştigător
| Valy_KaTa_1997 a răspuns:

Metin2 Epical, Gta Romania, Cs, Fifa 2013, Underground, Funda? plizzz

| Niculescu_Eduard_1980 explică (pentru Valy_KaTa_1997):

Metin mai merge dar merge greu, GTA nu-mi place decat de la sa in sus, cs nu joc fifa 13 nu merge, underground ar fi o idee..ms mult dar nu am funde

1 răspuns: