| StanciuIonut13 a întrebat:

Ce ziceti de calculatorul meu? Are urmatoarele caracteristici:
-OS:Windows 7
-Procesor:Intel Core 2 Duo 2.66 Ghz
-Placa video:Nvidia GeForce 8800 GT
-Memorie RAM:3GB
-HDD:57.8GB

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Daca r fii să îl cumpăr m-ar interesa așa. Windows-ul daca a fost activat legal sau nu. Dacă Windows-ul este activat ilegal deja aș scădea 50 de lei din valoarea lui, deoarece activatoroarele afectează hard discurile, iar reaprațiile implică costuri suplimentare.
Ca și performanțe sistemul este acceptabil pentru cerințele soft actuale.Succes

3 răspunsuri:
| Adrian-Speed_Adrian_1990 a răspuns:

E destul de bun, hardul e cam mic dar gasesti si mai mari la 150lei. in rest e bun, si merg destule jocuri pe configuratia care o ai

| StanciuIonut13 explică (pentru Adrian-Speed_Adrian_1990):

Mersi, dar daca sterg lucruri inutile de pe el nu e mai bine? Ca atat am liber, dar in total am 98 GB.

| DeyCj a răspuns (pentru StanciuIonut13):

Este mult mai bine.Sistemul se va mișca mai repejor și vei câștiga spațiu pe hard disc. Poți face asta fie manual fie ajutat de un utilitar în gn Glary utilities.