| darkus14 a întrebat:

vreau si eu sa cumpar placa de baza http://www.asrock.com/mb/AMD/960GM-GS3%20FX/?cat=Specifi cations si vreau sa stiu cam ce jocuri pot juca pe placa video integrata ( stiu ca o sa le rulez la minim) pana o sa imi cumpar un Radeon HD 6670. O sa mai iau si AMD Athlon II x3 450 3. 2GHz si 4GB RAM.Ma intereseaza in special sa stiu daca pot rula Assassin's Creed si Star wars The Force Unleashed.

4 răspunsuri:
| MrHeadshot a răspuns:

Placa video este de 512 MB.Mie imi cam merge in reluare Assasin's Creed-Revelations.Si inca ceva:poti pune doar 8 Gb RAM.

| darkus14 explică (pentru MrHeadshot):

Ai acelasi model? 8 GB sunt mai mult decat suficient.