| ciribist a întrebat:

Http://www.asrock.com/......dex.ro.asp Pot rula dota 2 cu pc-ul asta?

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Tot ce imi dai tu aici e o placa de baza.doar cu placa de baza nu poti rula nimic.iti trebuie si o placa video rami sursa hard o carcasa si sa nu uitam de un procesor bun. Fara astea nu poti numi ceva calculator.

| Hitback a răspuns (pentru ciribist):

Asta nu e calculator frate. Iti lipsesc piese. Fara ele nu faci nimic. E ca si cum ai o roata de bmw. Ce dracu faci cu ea daca nu ai si restul masinii.