| AnonimaXDD a întrebat:

Urgent,va rog! Am un Windows phone ...si nu merge sa descarc jocuri sau browser. Vreau sa descarc google chrome si imi apare nu stiu ce prostie cu nu este permis.Am incercat sa descarc pe mai multe site-uri.Am incercat si mozila firefox si aceleasi rezultate.Cum pot sa descarc google chrome si de ce nu pot? Am windows 7

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Trebuie sa completezi dns-urile de mana, ca conectify nu stie sa faca asta. Uite raspunsul de aici http://www.tpu.ro/......aplicatia/

8 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Pentru ca nu exista variante oficiale, sunt doar interfete pentru internet explorer.

| AnonimaXDD explică (pentru CinevaNou):

Pai si jocurile de ce nu merg?

| CinevaNou a răspuns (pentru AnonimaXDD):

Care jocuri? alea de pe minniclip care cer flash nu or sa mearga. Trebuie sa cauti in windows store(aplicatia de pe tel) jocurile si aplicatiile.

| AnonimaXDD explică (pentru CinevaNou):

Nu,de exemplu Subway Surf ..nu merge sa il descarcwinking

| CinevaNou a răspuns (pentru AnonimaXDD):

Esti conectata pe wifi cumva?

| AnonimaXDD explică (pentru CinevaNou):

Da...dar muzica ma lasa sa descarc...dar jocuri sau altceva, nu

| CinevaNou a răspuns (pentru AnonimaXDD):

Wifiul este facut cu conectify sau ceva de genul?

| AnonimaXDD explică (pentru CinevaNou):

Da

| CinevaNou a răspuns (pentru AnonimaXDD):

Trebuie sa completezi dns-urile de mana, ca conectify nu stie sa faca asta. Uite raspunsul de aici http://www.tpu.ro/......aplicatia/