| Xenoverse a întrebat:

vreau si eu un link de unde pot lua windows 7 cu licenta sau stiu eu, un windows ce se poate instala, dau Funda.

4 răspunsuri:
| Xenoverse explică:

Si trebuie sa vorbesti asa cu mine? Ce oameni!

Răspuns utilizator avertizat
| Vassii a răspuns:

Nu poți instala Windows ul ca pe un joc sau oarecare program. Trebuie să bootezi un CD cu Windows și apoi poți să îl "instalezi". Uite aici un link cu toate versiunile de Windows 7 http://mirror.corenoc.de/digitalrivercontent.net/ apoi caută pe YouTube cum să bootezi un CD cu Windows.

| andrei87s a răspuns:

Salut! gasesti pe trakerele romanesti. daca as pune link nu ai putea descarca, ai nevoie de cont.