| CheyTack a întrebat:

ziceti-mi si mie o placa video buna pana in 600 lei

10 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Iti recomand Sapphire Radeon r7 260x OC 2gb 128 biti. Poate rula orice joc prezent la ultra fara probleme, ti-o recomand cu cea mai mare incredere.

Bft!

| AmethystNail a răspuns (pentru Jipa95):

E ok placa, dar sa nu exageram acum cu orice joc la ultra.

| Jipa95 a răspuns (pentru AmethystNail):

Este in prezent pe un sistem de gaming de la PC Garage acea placa video, si duce orice joc pe ultra, intereseaza-tewinking

| AmethystNail a răspuns (pentru Jipa95):

Sistemele alea de gaming de la pcgarage sunt in mare parte glume proaste. Nu e nevoie sa ma interesez, r7 260x e hd7790 rebranduit, eu am HD7850 care e ceva mai buna si nu duce orice joc pe ultra.

| Jipa95 a răspuns (pentru AmethystNail):

Hai ca deja m-ai enervat, zici ca esti gica contra! :))
https://www.youtube.com/watch?v=EUHOMpZ0WYc
Acum te-ai convins?

| AmethystNail a răspuns (pentru Jipa95):

Poti sa te enervezi cat vrei, dar chiar videoul tau arata ca merge pe high, dar nu pe ultra si aia pe rezolutie mica, 1600*900.

Răspuns utilizator avertizat
| AmethystNail a răspuns:

Cum arata restul sistemului?