| leiciu a întrebat:

Trebuie sa fac o prezentare si vreau sa pun un font pe care l-am instalat eu pe calculator.Problema este ca trebuie sa pun prezentarea pe stick si vreau sa stiu daca va avea acelasi font sau il va schimba in fontul default.

3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

De ce să se schimbe fontul? Dacă l-ai salvat, atunci se va salva și design-ul textului și tot. Totuși, de exemplu dacă tu ai făcut prezentarea pe Microsoft Office 2013, iar calculatorul pe care vei prezenta are Microsoft Office 2003 (iar tu ai folosit lucruri care nu le are M.O. 2003) atunci va folosi altceva ce are.

E un exemplu în care nu s-ar păstra lucruri.
Poți verifica pe un alt calculator dacă se schimbă ceva (zic înainte să faci prezentarea).

| innamihha a răspuns:

Nu. Nu se va schimba fndul inainte sa o pui pe stick dai o sow acolo la power point si vezi cum se vede
Sper ca te am ajutat

| UndeadPlayer a răspuns:

Da va ramane!