| Eliut a întrebat:

Salut tuturor happy. Aceasta intrebare o adresez celor care au nokia n73, si celor care stiu sa. l foloseasca. Spuneti. mi va rog cum sa imi schimb meniul... adica, eu momentan il am in lista mesaje, contacte, instrumente, office
is de sus in jos, si as vrea sa il am in patratele adica... mesaje contacte office unu langa altul. Mersi mult big hug

Răspuns Câştigător
| piciuk a răspuns:

In ce limba ai meniul? eu il am in romana.deci intri in meniu apesi tasta optiuni si scrie schimbare ecran, adica a doua optiune care iti apare si alegi "grila" sper ca am explicat cum trebuiebig grin

1 răspuns:
| Gotenks a răspuns:

Te duci in meniu, apesi options->change view->list.