| D3liriK1 a întrebat:

Salut tuturor.Am achizitionat un telefon Zte Blade cu android 2.1 si as vrea sa il upgradez la 2.2(froyo) dar sunt incepator si mi-e frica sa nu stric ceva la el daca fac de capul meu.big grin. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Daca faci cu atentie si folosesti o metoda sigura si oficiala, nu prea ai ce sa strici. A, inca ceva, nu poti sa faci update la 2.2, o sa iti faca automat udpate la 2.3, dar se va msica mult mai bine, si vei avea mia multea plciaiti compatibile