| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. Am auzit de la o persoana adulta ca se poate face un aparat care sa emita nu stiu ce frecventa de la care iti vine sa..."faci treaba mare". Aveti idee cum s-ar putea construi asa ceva?

3 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Am auzit eu tot de la o persoană adultă, că se poate face un aparat care să emită nu ştiu ce frecvenţă de la care să-ţi vină... să sari pe geam direct în cap.
Iar referitor la "cum s-ar putea construi", îţi dai seama că nu prea avem idee. Nici măcar un simplu HDD, sau un SDcard nu cred că ştiu mulţi dintre noi, de la zero, cum e construithee hee dapoi o chestie din asta. big grin
O seară bună! happy

| Bybanu a răspuns:

...cam ciudat...nu cred ca va stii carevabig grin

| ALEXme_4367 a răspuns:

E un mit cauta pe google NOTA MARONIE