| RorySan a întrebat:

Hey
Pe o vreme asa urata ce sa faci.
Stateam in pat si mi-a venit deodata aceasta idee....Cum si de ce nu ma intrebati ca nu stiu -_-
V-ati gandit vreodata cum e sa aveti propiul vostru oras...adica voi sa va ganditi cum sa va construiti totul (tot ce se poate construi intr-un oras:case, locuri de joaca etc.)

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O faci pe calculator usor

| T0T a răspuns:

Joacă simcity sau cities skyline și vei vedea.

| Mayhem666 a răspuns:

Mi-am facut propriul meu oras, in minecraft, era un oras destul de mare, si mi-a luat mai mult de un an sa il construiesc, si stateam si cate 5 ore pe zi ca sa il construiesc, si a iesit foarte fain, iar intr-o zi am zis sa il sterg, si apoi sa il bag inapoi, ca il aveam salvat intr-un folder, l-am bagat, toate bune si frumoase, pana cand am incercat sa intru pe lumea pe care era creeat, si mi-a dat crash, am zis ok, mai intru inca o data, si am intrat, si mi-a dat iar crash, iar apoi am mai intrat de cateva ori, si de fiecare data mi-a dat crash, se pare ca acel oras va ramane doar un vis frumos nu voi mai putea sa il revad vreodata.

| RorySan explică (pentru Mayhem666):

sad sad

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Il locul tau luam pc-ul si il faceam bucatele aruncandu-l de pe cel mai inalt punct!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai de ce nu faci asta? Ai spus ca asta ai face in locul meu, poti sa faci asta si fara sa fii in locul meu?

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu mai am varsta necesara in care sa-mi pierd vremea pe jocuri,, am fost si eu la un pas sa raman fara pc din cauza jocurilor, erau unele care ma faceau neom.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Dar ce varsta ai tu? Ca tot nu am aflat. Ai mai mult de 40?

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

N-ai gandit-o deloc aici.....auzi 40+,, bwhahahahah!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Chiar vreau sa aflu, ca sa stiu daca esti mai mare sau mai mic decat mine.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

N-are relevanta', conteaza ce ai in bibilica, nu ce ai tu in buletin. Varsta e doar un nunar bun de sters la dos cu el!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Ai mare dreptate, dar totusi sunt curios.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Numar* sunt un tanar,, nici intr-un caz hodorog. Ti-am dat un indiciu

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Mai mult de 20 si mai putin de 30?

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Tot aia e... Nu stiu cati am!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Ti-e rusine sa recunosti? Nu o sa rad, promit happy

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Ma faci sa rad/

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

C'mon pleaseee, tell me! crying

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Te mai tin in suspans.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Cat timp ai de gand sa ma tii in suspans?

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Destul/

| Florentina9210 a răspuns:

Pai eu in momentul de fata vorbesc cu el pe wap si ma pregatesc sa intru la baita. Un dus pe o vreme ca asra e tot ce imi doresc. Maine am treaba toata ziua asa
ca trebuie sa ma pregatesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,deci,orasul meu ar avea foarte multi pomi si brazi.
Apoi, as pune wifi prin pomi.
Apoi, ar fi foarte curat.
Apoooi...Liber sambata si duminica, indiferent ca mai are lumea liber si in cursul saptamanii.

| JetBlueJet a răspuns:

Nu m-am gandit pana acum la asta dar probabil ar fi cel mai curat oras.
Si cred ca ar fi cu mult verde (Ma refer la copaci, flori etc.) si foarte eco, "case verzi".
Hmmm Cei fara case ar primi una si in caz de n-ar intretine-o le-as lua-o.
Iar daca as detine toata Terra laughing As fi mai ceva decat Hitler
Sunt multe de zis happy

| LuluOneMillion a răspuns:

Mie imi place ploaia. Nu e vreme urata. Doar noroiul e urat. Si da, am jucat jocuri unde iti faceai orasul cum vrei sau SIMS, imi placea sa joc SIMS cu din ala de aveai bani nelimitati sa il faci cum vrei tu. Dar acum ma joc SIMS 4 fara. Am mai incercat jocuri din alea "tycoon" care faceai scoala sau parc de distractii, dar uram faptul ca cica venea tornada si distrugea.